Комиссияларының құрамы

Алматы қаласы Қоғамдық кеңесінің

ҚҰРАМЫ 

 

 

АТЫ-ЖӨНІ

 

ЛАУАЗЫМЫ

 

1.        Алшанов

Рахман Алшанұлы

Алматы қаласы Қоғамдық Кеңесінің төрағасы,

«Тұран» университетінің ректоры, Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары қауымдастығының президенті

 

 

  1. Экономика және жергілікті мемлекеттік бюджет жөніндегі комиссия
2. Шардинов

Ахметжан Бәкрімұлы

Экономика және жергілікті басқару комиссиясының төрағасы«Алматы көпір құрылғылары зауыты» ЖШС директорлар Кеңесінің төрағасы
3.        Канкуров Станислав Владимирович VII-ші сайланған Алматы қаласы мәслихатының хатшысы
4.        Асанов

Тұрарбек Мәжілұлы

Алматы облысы ардагерлері кеңесі төрағасының орынбасары

 

5.        Альжанова Аида Курмангалиевна ҚФ «ADAM DAMU» төрағасы, Азаматтық қоғамды дамыту бойынша сарапшы
6.        Братенков Александр Иванович ОО мекемесінің «Қоғамдық жоба» директоры
7. Жылкыбаева Ляззат Ауесхановна Алматы қаласы Білім басқармасы басшысы

 

  1. Жайлы қалалық орта мәселелері жөніндегі комиссия
8. Шибутов Марат Мақсұмұлы Жайлы қалалық орта мәселелері  жөніндегі комиссияның төрағасы, Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Ұлттық сенім кеңесінің мүшесі
9. Ақбай  Айдын Серікұлы  «Sky Saulet» жобалық компаниясы » директоры

 

10.        Нуртаев Тимур Таймасович  «Timus Development» директоры       

 

3. Кәсіпкерлік, экология және қала мобилділігі жөніндегі комиссия

11. Джапаров Борис Аликенович Кәсіпкерлік, экология және қала мобилділігі жөніндегі комиссиясының төрағасы, «КазРЕНА» Қазақстанның ғылыми және білім беру компьютерлік желісін пайдаланушылар қауымдастығының бас директоры
12.    Аманбаев Сабит Шаяхметович «Алматы қаласының жолаушылар көлігі кәсіпорындарының қауымдастығы» ЗТБ президенті
13.    Пономарев Сергей Михайлович Еркін журналист
14. Елеусизов Тимур Мэлсович  ЧФ «Eco Fund Tabigat» Құрылтайшы / төрағасы

 РОО «Kaz Eco Patrol» Құрылтайшы / төрағасы

 

 

 4. Әлеуметтік жәрдем жөніндегі комиссия 

15.  Байсақова Зульфия Мұхамедбекқызы Әлеуметтік жәрдем жөніндегі комиссиясының төреайымы, Дағдарыс Орталықтарының Одағы» ЗТБ басқарма төрайымы
16.    Іңкәрбеков

Ұлан Әскербекұлы

Алматы қаласы Бостандық ауданы мүгедектер қоғамының басқарма төрағасы
17.    Абылкасымова Алма Есимбековна Педагогикалық білімді дамыту орталығының директоры – Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетінің математика, физика және информатиканы оқыту әдістемесі кафедрасының меңгерушісі

 

18.    Алчинбаев Мирзакарим Каримович С.Д. Асфендияров атындағы «Қазақ Ұлттық медициналық университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғамының урология кафедрасының меңгерушісі
19.    Тайтулеев Толеугали Мухамеджанович  КГКП  «Алматы мемлекеттік энергетика және электронды технологиялар колледжі»  директоры             
20.    Касымжанова

Жанат Какимсеитовна

«Қазақстан-Ресей университеті» коммерциялық емес білім беру мекемесіндегі уақытша қызметкерлердің «Алғашқы медициналық-санитарлық көмекті дамыту орталығы» жобасының жетекшісі

 

5. Қоғамды дамыту, мәдениет және спорт жөніндегі комиссия

21. Шалабаев

Құсман Кәрімұлы

Қоғамды дамыту, мәдениет және спорт жөніндегі комиссиясының төрағасы, Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің кеңесшісі
22.    Абдрахманов Ержан Ахметович Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің кеңесшісі
23. Сағымбекова Майра Мәжитқызы «Гүлден» ЖШС бас директоры
24.    Мамедов

Расим Махмад-оглы

«Әз-Бірлік» «Әзірбайжандықтардың бірлестігі» ҚБ төрағасы
25.    Кисиков

Бекнұр Сейтжанұлы

 

Франчайзинг Қазақстан қауымдастығының президенті
26.    Мухамеджанова

Нуржан Жалауовна

«Алматы телерадиокомпаниясының» АҚ бас директоры
27.    Есдаулетов

Диас Рахметұлы

Алматы қаласы Қоғамдық даму бөлімінің басшысы

 

 6. Энергия тиімділігі және инфрақұрылымды дамыту жөніндегі комиссия

28. Жаббаров Толеутай Сарсенбайұлы Энергия тиімділігі және инфрақұрылымды дамыту жөніндегі комиссия төрағасының міндеттерін орындаушы

ПК «Қуаныш мекені»  төрағасы

29.    Жандай

Сана Шайханқызы

«ADANAZ» өндірістік компаниясының құрылтайшысы және директоры»,

Алматы қаласы Наурызбай ауданының көп балалы және аз қамтылған отбасыларға арналған “Быққыты Отбасы” әлеуметтік орталығының басшысы»

30.    Шайх Қазыбек 

Әлтайұлы

 

«Қазақстан Республикасының экономикалық қоғамдастықтарының және басқада кооперативтердің ұлттық қауымдастығы» ЗТБ президенті

 

  1. Заңдылық пен құқықтық тәртіп бойынша комиссия
31.    Жазылбеков

Нұрлан Әбдужапарұлы

Заңдылық пен құқықтық тәртіп бойынша комиссияның төрағасы

«KAZBREND» Қоғамдық қорының басқарма төрағасы

32.    Абдішкүров Мұрат Мұқтарұлы «Ауғаныстандағы ардагерлер үйлестіру кеңесі» ҚБ төрағасы
33.    Беристемов

Галим Тамиевич

Халықаралық полиция қауымдастығының қазақстандық секциясының вице-президенті
34.    Белянов

Александр Петрович

«Express Autoservice» компаниясының президенті
35.    Шөпшекбаева

Айгүл Шөпшекбайқызы

 

Алматы қаласы IIД Әкімшілік полиция басқармасының Ардагерлер кеңесінің алғашқы ұйымының төреайымы, полиция полковнигі

 

8. Ұйымдастыру және бақылау мәселелері жөніндегі комиссия

36. Касымова Гульфайруз  Кабденовна Ұйымдастыру және бақылау мәселелері жөніндегі комиссияның төрағасы, «Самал» МКҚК зейнетақы директоры
37.    Калкабаева

Гульжан Саймасаевна

«Таймас LTD» компаниясы  ЖШС, Бас директор
38.    Балабеков

Айдар Буйтагалиевич

«Жаңа Алатау» ҚҚ, директор
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support