Комиссияларының құрамы

                                                        Алматы қаласы Қоғамдық кеңесінің

ҚҰРАМЫ 

 

 

 

АТЫ-ЖӨНІ

 

ЛАУАЗЫМЫ

 

1.        Алшанов

Рахман Алшанұлы

Алматы қаласы Қоғамдық Кеңесінің төрағасы,

«Тұран» университетінің ректоры, Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары қауымдастығының президенті

2.        Көбеева

Алтынай Орманқалиқызы

Алматы қаласы Қоғамдық Кеңесінің хатшысы,

«Қазақстандағы ақпараттық-ресурстық орталықтардың ұлттық желісі» ЗТБ төрайымы

 

  1. Экономика және жергілікті мемлекеттік бюджет жөніндегі комиссия

 

3 Шардинов

Ахметжан Бәкрімұлы

Экономика және жергілікті басқару комиссиясының төрағасы«Алматы көпір құрылғылары зауыты» ЖШС директорлар Кеңесінің төрағасы
4 Қазанбаев

Қалдыбай Омарұлы

Алматы қаласы Маслихатының хатшысы
5 Асанов

Тұрарбек Мәжілұлы

ҚР Парламент Мәжілісінің V шақырылымының Депутаты

 

  1. Жайлы қалалық орта мәселелері жөніндегі комиссия

 

6 Шибутов Марат Мақсұмұлы Қалалық жайлы орта мәселелері жөніндегі комиссияның төрағасы, Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Ұлттық сенім кеңесінің мүшесі
7 Данилина

Анна Викторовна

«Альтернатива» медиация және бітімгершілік орталығы» ҚБ президенті
8 Смайлов Ерлан Валерьевич Жеке кәсіпкер
9 Шапенов

Әлібек Төлегенұлы 

ҚКХП Алматы Қалалық комитетінің бірінші хатшысы

 

3. Кәсіпкерлік, экология және қала мобилділігі жөніндегі комиссия

 

10 Джапаров Борис Аликенович Кәсіпкерлік, экология және қала мобилділігі жөніндегі комиссиясының төрағасы, «КазРЕНА» Қазақстанның ғылыми және білім беру компьютерлік желісін пайдаланушылар қауымдастығының бас директоры
11 Ахметов Мади Абылайұлы

 

«Жас Отан» ЖҚ Алматы қалалық филиалының төрағасы
12 Аманбаев Сабит Шаяхметович «Алматы қаласының жолаушылар көлігі кәсіпорындарының қауымдастығы» ЗТБ президенті
13 Пономарев Сергей Михайлович Еркін журналист

 4.    Әлеуметтік жәрдем жөніндегі комиссия 

14 Байсақова Зульфия Мұхамедбекқызы Әлеуметтік жәрдем жөніндегі комиссиясының төреайымы, Дағдарыс Орталықтарының Одағы» ЗТБ басқарма төрайымы
15 Өмірбаева Зәуреш Әбілғожақызы

 

«Алматы қаласының кәсіподақ орталығы» аймақтық кәсіподақ бірлестігінің төреайымы
16 Іңкәрбеков

Ұлан Әскербекұлы

Алматы қаласы Бостандық ауданы мүгедектер қоғамының басқарма төрағасы
17 Алчинбаев Мирзакарим Каримович С.Д. Асфендияров атындағы «Қазақ Ұлттық медициналық университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғамының урология кафедрасының меңгерушісі
18 Абылкасымова Алма Есимбековна Педагогикалық білімді дамыту орталығының директоры – Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетінің математика, физика және информатиканы оқыту әдістемесі кафедрасының меңгерушісі

 

19 Касымжанова

Жанат Какимсеитовна

«Қазақстан-Ресей университеті» коммерциялық емес білім беру мекемесіндегі уақытша қызметкерлердің «Алғашқы медициналық-санитарлық көмекті дамыту орталығы» жобасының жетекшісі

 

5. Қоғамды дамыту, мәдениет және спорт жөніндегі комиссия

 

20 Шалабаев

Құсман Кәрімұлы

Қоғамды дамыту, мәдениет және спорт жөніндегі комиссиясының төрағасы, Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің кеңесшісі
21 Сарым Айдос Әміроллаұлы Алтынбек Сәрсенбайұлы қорының төрағасы

«Абай.кз» жобасының үйлестірушісі

22 Сағымбекова Майра Мәжитқызы «Гүлден» ЖШС бас директоры
23 Ерниязова

Айсұлу Әлімжанқызы

«Еріктілер лигасы» ҚҚ төрайымы
24 Кисиков

Бекнұр Сейтжанұлы

 

Франчайзинг Қазақстан қауымдастығының президенті
25 Мухамеджанова

Нуржан Жалауовна

«Алматы телерадиокомпаниясының» АҚ бас директоры
26 Есдаулетов

Диас Рахметұлы

Алматы қаласы Қоғамдық даму бөлімінің басшысы
27 Мамедов

Расим Махмад-оглы

«Әз-Бірлік» «Әзірбайжандықтардың бірлестігі» ҚБ төрағасы

 6. Энергия тиімділігі және инфрақұрылымды дамыту жөніндегі комиссия

 

28 Моргунов Андрей Викторович Энергия тиімділігі және инфрақұрылымды дамыту жөніндегі комиссиясының төрағасы, «Қазақстан Газ Ассоциациясы» Заңды тұлғалар бірлестігінің Президенті
29 Шайх Қазыбек 

Әлтайұлы

 

«Қазақстан Республикасының экономикалық қоғамдастықтарының және басқада кооперативтердің ұлттық қауымдастығы» ЗТБ президенті
30 Жампиисов

Купесбай Оразбаевич

«Алматы қалалық Ұлы Отан соғысы, әскери қызмет және тыл еңбеккерлерінің ардагерлер кеңесі» ҚБ төрағасы

 

  1. Заңдылық пен құқықтық тәртіп бойынша комиссия
31 Жазылбеков

Нұрлан Әбдужапарұлы

Заңдылық пен құқықтық тәртіп бойынша комиссияның төрағасы

«KAZBREND» Қоғамдық қорының басқарма төрағасы

32 Абдішкүров Мұрат Мұқтарұлы «Ауғаныстандағы ардагерлер үйлестіру кеңесі» ҚБ төрағасы
33 Белянов

Александр Петрович

«Express Autoservice» компаниясының президенті
34 Шөпшекбаева

Айгүл Шөпшекбайқызы

 

Алматы қаласы IIД Әкімшілік полиция басқармасының Ардагерлер кеңесінің алғашқы ұйымының төреайымы, полиция полковнигі

 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support